Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 20

15600.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
15601.

Rufpreis:
5 000 HUF
15602.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15603.

Rufpreis:
3 000 HUF
15604.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
15605.

Rufpreis:
2 400 HUF
3 db sportkönyv: Aranycsapat, Hoppe-Szabó: Labdarúgó bajnokságaink 1945-1986, Nagy Béla: 75 éves a Fradi pálya. + egy FTC plakát
15606.

Rufpreis:
3 000 HUF
15607.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15608.

Rufpreis:
1 000 HUF
Syposs Zoltán: Villanó pengék. Arcok, riportok vívósportunk történetéből. Bp., 1975., Sport. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
15609.

Rufpreis:
1 000 HUF
Keszeghorgászat, versenyhorgászat. Szerk.: dr. Holly Iván. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó-MOHOSZ. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, volt könyvtári példány.
15610.

Rufpreis:
1 000 HUF
15611.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF