15610.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Keszeghorgászat, versenyhorgászat. Szerk.: dr. Holly Iván. Bp., 1984, MezÅ‘gazdasági Kiadó-MOHOSZ. Második kiadás. Kiadói kartonált papÃrkötés, kissé sérült, koszos borÃtóval, volt könyvtári példány.