Jaloveczky Péter: A kis vegyész. Egyszerűbb vegytani eszközök készítése, kísérletezés, elemzések. Bp., 1935, Singer és Wolfner Irodalmi Int. Kiadói sérült papírkötésben, a kötés elvált.