https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 35

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szondi-Test 48 kártyával, Testband, személyiségteszt, nevét alkotójáról, Szondi Lipót magyar származású svájci idegorvosról kapta, összesítő lap nincs hozzá. Bern, 1947, Hans Ruber . Vászonkötésű papír mappában, kopottas állapotban.
17123.

Szondi-Test 48 kártyával, "Testband", "személyiségteszt, nevét alkotójáról, Szondi Lipót magyar származású svájci idegorvosról kapta, összesítő lap nincs hozzá. Bern, 1947, Hans Ruber . Vászonkötésű papír mappában, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Chernelházi Chernel István: Magyarország madarai I. köt.-II. köt. 2. rész. Bp., 1899., Magyar Ornithologiai Központ (Franklin-ny.), XXIV p. + 187 p. + I-V., VI-XI t.,2+417-830 p.+XI-XIV; XVI-XXII, XXIV-XXVII, XXIX-XXXVI, XXXIX-XL (litografált táblák) t. Első kiadás. Kopott, foltos egészvászon-kötésben, hiányos, a II. kötet. 1. része hiányzik, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a lapokon kisebb szakadásokkal, hiányos táblákkal, rossz állapotban. Ritka!
17124.

Chernelházi Chernel István: Magyarország madarai I. köt.-II. köt. 2. rész. Bp., 1899., Magyar Ornithologiai Központ (Franklin-ny.), XXIV p. + 187 p. + I-V., VI-XI t.,2+417-830 p.+XI-XIV; XVI-XXII, XXIV-XXVII, XXIX-XXXVI, XXXIX-XL (litografált táblák) t. Első kiadás. Kopott, foltos egészvászon-kötésben, hiányos, a II. kötet. 1. része hiányzik, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a lapokon kisebb szakadásokkal, hiányos táblákkal, rossz állapotban. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
27
Dr. C. Heitzmann: Die descriptive und topographische Anatomie des Menschen. Wien-Leipzig, 1896, Wilhelm Braumüller, XXXIV+592 p. Rengeteg szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és gerincen néhány kis felületi sérüléssel, egyébként jó állapotban.
17125.

Dr. C. Heitzmann: Die descriptive und topographische Anatomie des Menschen. Wien-Leipzig, 1896, Wilhelm Braumüller, XXXIV+592 p. Rengeteg szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és gerincen néhány kis felületi sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
6
1968 Mesterséges holdak megfigyelései. No. 8. Szerk.: Almár Iván. Bp., 1969., MTA Csillagvizsgáló Intézete. Magyar, angol és orosz nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. . Megjelent 500 példány.
17126.

1968 Mesterséges holdak megfigyelései. No. 8. Szerk.: Almár Iván. Bp., 1969., MTA Csillagvizsgáló Intézete. Magyar, angol és orosz nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. . Megjelent 500 példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Vermes Miklós: A fénytan elemei. Geometriai fénytan. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 27. Bp., 1944., Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
17127.

Vermes Miklós: A fénytan elemei. Geometriai fénytan. Népszerű Természettudományi Könyvtár. 27. Bp., 1944., Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
A Királyi Magyar Természettudományi Társulat 8 kötete: Anyag és élet; A természettudomány legújabb állomásai; Tiszaparttól Alaszkáig; Félmérföldnyire a tenger színe alatt; Az ismeretlen Abesszína; A levegő birodalma; Világhódító ipari anyagok; A nyughatatlan Föld. Bp., 1937-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon-kötés, vegyes állapotban.
17128.

A Királyi Magyar Természettudományi Társulat 8 kötete: Anyag és élet; A természettudomány legújabb állomásai; Tiszaparttól Alaszkáig; Félmérföldnyire a tenger színe alatt; Az ismeretlen Abesszína; A levegő birodalma; Világhódító ipari anyagok; A nyughatatlan Föld. Bp., 1937-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon-kötés, vegyes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
2
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat II. Debrecen,1940, Debreceni M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, több oldalon ceruzás jelölésekkel.
17129.

Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat II. Debrecen,1940, Debreceni M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi bélyegzővel, több oldalon ceruzás jelölésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Axmann Ágnes: Fertőzések és trópusi betegségek. DEDIKÁLT példány! Pécs, 2002., Alexandra. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
17130.

Axmann Ágnes: Fertőzések és trópusi betegségek. DEDIKÁLT példány! Pécs, 2002., Alexandra. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
1
Szent Iványi Tamás - Csontos László: Az afrikai sertéspestis. Bp., 1968., Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Információs Központja. (Agroinform.) Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 465 példányban.
17131.

Szent Iványi Tamás - Csontos László: Az afrikai sertéspestis. Bp., 1968., Mezőgazdasági és Élelmezésügyi Minisztérium Információs Központja. (Agroinform.) Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 465 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Zimmer, Ernst: Forradalom a fizikában. Ford.: Szarvas Pál. A Búvár Könyvei XIII. Bp., [1942], Franklin-Társulat. Egyetlen kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.
17132.

Zimmer, Ernst: Forradalom a fizikában. Ford.: Szarvas Pál. A Búvár Könyvei XIII. Bp., [1942], Franklin-Társulat. Egyetlen kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Kármán Samu - Bauer Lajos: Gyermekhygiene. Útmutató anyák számára a gyermekápolásban. Bp., 1899., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 6+336 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
17133.

Kármán Samu - Bauer Lajos: Gyermekhygiene. Útmutató anyák számára a gyermekápolásban. Bp., 1899., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 6+336 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Jéki László: KFKI. (MTA Központi Fizikai Kutatóintézet.)  A szerző, Jéki László (1942-2009) kísérleti magfizikus, a KFKI Részecske- és Magfizikai Kutatóintézetének tudományos igazgatóhelyettese (1975-1980) által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001, Arteria Studio. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17134.

Jéki László: KFKI. (MTA Központi Fizikai Kutatóintézet.) A szerző, Jéki László (1942-2009) kísérleti magfizikus, a KFKI Részecske- és Magfizikai Kutatóintézetének tudományos igazgatóhelyettese (1975-1980) által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001, Arteria Studio. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse