17142.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Az Uj Idők egészségi kódexe. Szerk.: a szerkesztői üzenetek rovatvezetője. Bp.,1932.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.