17409.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Tót atyafiak. A jó palócok. Bp.,én., Révai,(Légrády-ny.), 4+274+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, laza fűzéssel.