17401.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Mikszáth Kálmán: Nemzetes uraimék. (Mácsik a nagyerejű.) Bp.,1889, Révai,(Pallas-ny.), 4+226+1 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, egy lap kijár, kissé foltos lapokkal.