Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Bp., 1943, Dante, 324 p.Tizedik kiadá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000023/Ignacz-Rozsa-Anyanyelve-magyar-Bp-1943-Dante-324-pTizedik-kiadas-Kiadoi-kisse-kopott-fC3~II2693505
2693505
17623
423
Beschreibung: Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Bp., 1943, Dante, 324 p.Tizedik kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés
: tg