Hatvany Lajos: Ady világa. 1-4. köt. Isten könyve I-II. köt. I. Találkozás istennel. II. Viadal istennel. Szerelem könyve II. köt.: Ady és Léda. Wien, [1922-1923], Pegasus. (Hamburger ny.). 52; 88; (81)-191+1 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.