17368.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Északi fény. Oroszból fordÃtott költemények gyűjteménye. Függelékül: "Kazár Lant" czÃmű eredeti költemények. Bp., 1900., "Hunyadi Mátyás",244+4 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, festett lapélekkel, az elülsÅ‘ szennylapon tulajdonosi bejegyzésekkel, a cÃmlapon rajzos "bélyegzésekkel."