Dr. Dodel Arnold: Mózes-e vagy Darwin? Ford.: Tarczai Lajos. Bp., 1905, Martos Adolf (Révai és Salamon-ny.), IV+172 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány sérült, javított lappal.