17605.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dante Alighieri összes művei. Szerk. és az utószót írta: Kardos Tibor. Babits Mihály, Károlyi Amy, Weöres Sándor és mások fordításaival. Bp., 1965, Magyar Helikon, 1218 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.