10269. 422. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (48/100), jelzett, lapszéli apró sérüléssel, 40×35,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert