Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 333

VÉDETT/NO EXPORT! XVIII. századi német festő, jelzés nélkül: Vadászcsendélet. Olaj, vászon. Dublírozott, restaurált, sérült. Proveniencia: BÁV 64. képaukció, 1984 szeptember, 108. tétel. 114x149 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!/ 18th century German painter: Hunting still llife. Oil on canvas. Unsigned. Restored, damaged. Provenance: BÁV 64th auction, 1984 september, lot 108. 114x149 cm. Framed. VÉDETT/NO EXPORT! ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10000.

Rufpreis:
1 100 000 HUF
2 972,97
3 235,29
10001.

Rufpreis:
340 000 HUF
918,92
1 000,00
10002.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
Nagy Imola (1976-): A kapcsolatok. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 80x80cm
10003.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
Nagy Imola (1976-): A nő piros ruhában. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 60x80cm
10004.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Nagy Imola (1976-): Kifordult önmagából a világ. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 60x80cm
10005.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Nagy Imola (1976-): Női akt. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 50x60cm
10006.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Győrffy Sándor (1951-): Hommage a C. M. (Claude Monet) No. 3, 2010. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 73. oldal. 60×70 cm. Fakeretben. / Sándor Győrffy (1951-): Hommage a C. M. (Claude Monet) No. 3, 2010. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata (The Moment of silence). Festmények (Paintings) 1987-2013, page 73. 60x70 cm. Framed.
10007.

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
10008.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, jelzés nélkül, sérülésekkel, 55x68cm
10009.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, apró sérülésekkel, jelezve balra lent: Mérey L. 55x68cm
10010.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
10011.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF