Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 333

Gaál Domonkos (1940-2009): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/100), üvegezett fa keretben, 30×40 cm
10096.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Gergely Annamária: Lovagvár. Színes rézkarc, papír, jelzett, , 22×18 cm
10097.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Galambos Margit (?-?): Faublas: Szerelmes századok, art deco könyvborító terv, 1925 körül. Tempera, ceruza, kollázs, papír. Jelezve a hártyapapíron. 20x18 cm.
10098.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
14
10099.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Győrffy Sándor (1951-): Duplakanyar átfestés No. 1., 1999. Szitanyomat, zománcfesték, papír, jelzett a hátoldalán. 40x59,5 cm.
10100.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Győrffy Sándor (1951-): Duplakanyar átfestés No. 3., 1999. Szitanyomat, zománcfesték, papír, jelzett a hátoldalán. 40x59,5 cm.
10101.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Győrffy Sándor (1951-): UFO. Litográfia, papír, jelzett, számozott (5/15). 41x56 cm
10102.

Rufpreis:
8 000 HUF
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artists proof, 65x49 cm
10103.

Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist"s proof, 65x49 cm

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Fenyők és csónakok, 1975. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 17,5x12 cm
10104.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
28
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Fatörzsek, 1975. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 17,5x11,5 cm
10105.

Rufpreis:
4 000 HUF
31
Hunyady Gábor ( - ): Bécsi utca. Olaj vászon. Apróbb horpadás a vásznon. Sérült keretben. Jelzett. 60x80cm
10106.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), 42x25,5 cm
10107.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF