20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Swierkiewicz Róbert (1942-): Ady Endre: Varjak, szent madarak. Linómetszet, papír, jelzett (77 Swierkiewicz Róbert), paszpartuban, üvegezett fa keretben, lap és paszpartu alja hullámos, hátoldalán ázásnyommal, 60×44 cm