Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sardy-Brutus-1892-1970-Zoldello-taj-Olaj-vaszon-Jelzes-nelkul-Kartonra-kasirozva-44~II2679730
2679730
10240
422
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva, 44,5x55 cm.
: nagy_andras