Duczon Elemér (?-): Faluszéle. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, a há... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Duczon-Elemer-Faluszele-Olaj-farost-Jelezve-jobbra-lent-a-hatoldalan-autograf-felirat~II2655764
2655764
10063
422
6500
Beschreibung: Duczon Elemér (?-): Faluszéle. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal 1980-ból. Fakeretben. 36,5×58,5 cm
: pk