Bubelényi László (1953-): Naplemente a tóparton. Olaj, farost, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bubelenyi-Laszlo-1953-Naplemente-a-toparton-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-cimken-fe~II2679037
2679037
10023
422
26000
Beschreibung: Bubelényi László (1953-): Naplemente a tóparton. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fa keretben. 30x80 cm
: pk