Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Bp., 1909 , "Pátria"-Pallas 212p. Kiadó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000012/Szilard-Gyula-Szolo-es-pince-Bp-1909-Patria-Pallas-212p-Kiadoi-kopott-egeszvaszon-~II2684568
2684568
17028
422
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Bp., 1909 , "Pátria"-Pallas 212p. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
: tg