Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 30

1906 Méhészeti Lapok havilap XIV - II. majdnem teljes II. évfolyama. 1-10. és 12. számok. Szerk.: Binder Iván. Bp., 1906., Brozsa Ottó. A 11. szám hiányzik.
17025.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kürthy Emilné: Fagylaltok, krémek, parfait-k és kocsonyák. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötés, belül az előzéklap kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
17026.

Rufpreis:
5 000 HUF
20
Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. Wanderungen c. munkája nyomán hazai viszonyainkhoz alkalmazkodva. A közönség s különösen az ifjúság számára: - -. Bp.,1914, Athenaeum. Restaurált kötés, pótolt gerinccel
17027.

Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. "Wanderungen" c. munkája nyomán hazai viszonyainkhoz alkalmazkodva. A közönség s különösen az ifjúság számára: - -. Bp.,1914, Athenaeum. Restaurált kötés, pótolt gerinccel

Rufpreis:
4 000 HUF
Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Bp., 1909 , Pátria-Pallas 212p. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
17028.

Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Bp., 1909 , "Pátria"-Pallas 212p. Kiadói, kopott egészvászon kötésben

Rufpreis:
4 000 HUF
1934 Borászati zsebnaptár, Bp., Pátria Irod. Váll. és Nyomdai Rt., 190 p., korabeli hirdetésekkel, kissé viseltes, kiadói papírkötésben
17029.

1934 Borászati zsebnaptár, Bp., "Pátria" Irod. Váll. és Nyomdai Rt., 190 p., korabeli hirdetésekkel, kissé viseltes, kiadói papírkötésben

Rufpreis:
3 000 HUF
Méhészeti zsebkönyv, Bp., 1956. Méhészeti Szövetkezet. papír kötésben. 256 p.,
17030.

Rufpreis:
2 000 HUF
A talaj termőerejének fenntartásáról és a műtrágyázásról. Bp., 1936. Pallas. 115 p + 11 kihajtható táblázat
17031.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fend Károly: Szőlőművelés. Bp., 1912, Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata (Pátria-ny.), 86+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
17032.

Fend Károly: Szőlőművelés. Bp., 1912, Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata ("Pátria"-ny.), 86+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
Németh József: Konyhakerti növénytermesztés. Tanulók és kezdő kertészkedők használatára  Budapest, 1922 Pátria. 64 p., Kiadói, kissé sérült papírkötésben
17033.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kochbuch der Haushaltungsschule, Troppau. Troppau, 1921., Im Selbstverlage des Vereines. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
17034.

Rufpreis:
2 000 HUF
17035.

Rufpreis:
1 800 HUF
Peter Wirth: Utak és pihenőhelyek a kertben. Ötlet, tervezés, költségszámítás. Bp., 2009. Elektra. Kiadói papírkötésben.
17036.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF