Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, kisebb ragasztásnyo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-furulyazo-juhasz-Kezzel-festett-jelzett-kisebb-ragasztasnyommal-m-26-cm~II2618674
2618674
11170
421
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, kisebb ragasztásnyommal, m: 26 cm
: karap_norbert