Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), minimál... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-birkozo-medvek-Kezzel-festett-jelzett-Markup-Bela-minimalis-kopassal-m-30-cm~II2613771
2613771
11169
421
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Zsolnay birkózó medvék. Kézzel festett, jelzett (Markup Béla), minimális kopással, m: 30 cm