19045.
421. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Ezüst (Ag) ovális asztali képkeret. Jelzett, kopottas állapotban, nettó: 37,1 g, külső méret: 10x8 cm