19044.
421. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
15 000 HUF
Ezüst (Ag) Rotary Art Deco női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, d:32 mm, jelzett, br:19g