Jane's Fighting Ships. 1972/73 edition. Szerk.: Raymond V. B. Blackman. London, 1972, Jane's Yearbooks, 745 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.