Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 45

Janes Fighting Ships. 1972/73 edition. Szerk.: Raymond V. B. Blackman. London, 1972, Janes Yearbooks, 745 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16558.

Rufpreis:
8 000 HUF
16559.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
vitéz Járomy Árpád: Csatarepülők. Magyar repülők szovjet-harctéri élményei. Bp., [1943], Stádium Sajtóvállalat Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
16560.

Rufpreis:
6 000 HUF
Juba Ferenc: A magyar tengerészet nagyjai. Tengeri hajózásunk hősei és jeles emberei. Nemzeti hőseink I. Jubileumi dokumentumkötet. Kaposvár, 1995, magánkiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Papírkötésben
16561.

Rufpreis:
6 000 HUF
Bachó László, Dezséri: A magyar kir. Honvéd Ludovika Akadémia története. Az Akadémia alapkőletételének százéves évfordulója alkalmából vitéz nemes Szinay Béla tábornok a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia parancsnoka irányítása mellett: Ajtay Endre, dezséri Bachó László, Koschowitz Gyula, marczinfalvi Benda Gyula, Matterny István, vitéz Czékus Zoltán, Lenkei Géza, Dr. vitéz Balsay László, vitéz Rózsás József. Szerkesztette: - -. Bp., 1930, Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia, 1003+5 p. Egészoldalas és szövegközti képtáblákkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, domborított egészvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel. vitéz Mártonffy Béla ezredes névbejegyzésével és ex librisével
16562.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szakály Sándor: Akik a magyar királyi csendőrséget 1919 és 1945 között vezették. Történelmi-statisztikai áttekintés a magyar királyi csendőrség felső vezetőiről. Bp., 2014, Magyar Napló. Második, javított és bővített kiadás. Egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16563.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Pataky Iván et al.: Légi háború Magyarország felett. 1-2. köt. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16564.

Rufpreis:
3 000 HUF
Máday Norbert: Borsody László a géniusz. Bp., 2017. Kungfu Tex. Kiadói kartonálásban. Papír védőborítóval. Vívás történet
16565.

Rufpreis:
3 000 HUF
Lándor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben sorozat II. kötete: Északon és Délen. Bp., 1916, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
16566.

Rufpreis:
1 000 HUF
16567.

Rufpreis:
3 000 HUF
16568.

Rufpreis:
5 000 HUF
A magyar rendvédelem története. Szerk.: Parádi József, Tóth Judit. Bp., 1996., (ETO-Print-ny.) Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16569.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF