17490.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Tornai József-Orosz János: Ajándékozások. Válogatott szerelmes versek és rajzok. Tornai József versei és Orosz János rajzai. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány.