17442.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Majthényi György. A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia (tenyérjóslás) kézikönyve. Bp., é.n. (cca 1930), Stádium, 244 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.