17548.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Illyés Gyula: Petőfi. Bp., 1948, Nyugat (Révai-ny.), 342+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, "Budapesti 1. honvéd kerületi parancsnokság" bélyegzővel.