Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kopásnyomokkal. Számozott (300./1000) példány!