17437.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Együtt Európában. Szerk.: Szépfalusi István. Útitárs, Oslo-Bécs 1971. Bécs, 1971, magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A könyv szerkesztője, Szépfalusi István dedikációjával (Parancs János költő, műfordító részére), illetve név- és címbejegyzésével.