17466.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, foltos.