6 db erdélyi népművészet, néprajz témájú könyv: Kós Károly-Szentimrei... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000023/6-db-erdelyi-nepmuveszet-neprajz-temaju-konyv-Kos-Karoly-Szentimrei-Judit-Nagy-Jeno-S~II2671876
2671876
17368
421
4800
Beschreibung: 6 db erdélyi népművészet, néprajz témájú könyv: Kós Károly-Szentimrei Judit-Nagy Jenő: Szilágysági magyar népművészet; Tarisznyás Márton: Gyergyó történeti néprajza; Faragó József-Nagy Jenő-Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet; Seres András: Barcasági magyar népköltészet és népszokások; Kós Károly-Szentimrei Judit-Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet; Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1974-1984, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítókkal.
: karap_norbert