Seltmann Weiden Bavaria német hagymamintás porcelán teás csésze, 2 db + csészealj, 3 db + süteményes tál, 3 db, jelzett, levonóképes, kis kopásnyomokkal, egyik csészén lepattanás és hajszálrepedés