11200. 420. Gelaufene Fernauktion Porzellan
10 000 HUF
0 HUF
G&W angol porcelán készlet, 6 db teáscsésze, 8 db csészealj, 9 db süteményes tányér, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras