1 400 HUF
14
1933 Különpróbák. Ötven különpróba leírásával és jelvényeik rajzával. Cserkészszabályzatok 4. sz. Bp., 1933, Magyar Cserkészszövetség, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.