Pfadfinder

Zahl der Lose: 6

1929 Anglia, Jamboree, 19 db fotó, 4×6 és 6×5,5 cm
13979.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Tíz év (1931-1941.) a 984. sz. Petőfi cserkészcsapat életéből. Szerk.: Fekete Sándor a csapat parancsnoka. Debrecen, 1941, Tóth Ferenc Könyvnyomda, 1 t.+34+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.
13980.

Rufpreis:
6 000 HUF
1933 gr. Teleki Pál Gödöllő cserkész Jamboree. Kétoldalas bronz plakett 16x11 cm
13981.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1933 Különpróbák. Ötven különpróba leírásával és jelvényeik rajzával. Cserkészszabályzatok 4. sz. Bp., 1933, Magyar Cserkészszövetség, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
13982.

Rufpreis:
1 400 HUF
14
Gyomlay László:Turáni vándorok. Bp., [1931], Eggenberger (Hollósy-ny.), 117 p. + 14 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, szétváló fűzéssel, az utolsó lapok kijárnak.  A könyv magyar cserkészek keleti utazását (Bulgária, Törökország, Románia, Erdély) mutatja be.
13983.

Rufpreis:
1 800 HUF
Bartusz-Dobosi László: Szép vagy magyar tenger. 75 éve alakult a cserkészcsapat Siófokon. (1929-2004.) Vác, 2004, Kucsák-ny. Kiadói papírkötés, cserkészvezetőtől származó ajándékozási sorokkal. Megjelent 350 példányban.
13984.

Bartusz-Dobosi László: "Szép vagy magyar tenger." 75 éve alakult a cserkészcsapat Siófokon. (1929-2004.) Vác, 2004, Kucsák-ny. Kiadói papírkötés, cserkészvezetőtől származó ajándékozási sorokkal. Megjelent 350 példányban.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF