Olvashatatlan jelzéssel (paszpartu által takarva): Vihar előtt. Színes... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-paszpartu-altal-takarva-Vihar-elott-Szines-rezkarc-papir-jelzett~II2659311
2659311
10869
420
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel (paszpartu által takarva): Vihar előtt. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×39 cm
: pk