10868. 420. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
0 HUF
Meggyes jelzéssel: Táj, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 9×9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk