10559.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Kállay jelzéssel: Hölgy népviseletben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 25x20 cm