10560.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
E. C. (?) jelzéssel: Hegyvidéki táj, 1908. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 11,5x31 cm