Kézdi Kovács László (1864-1942): Nagybecskereki temető, 1890. Akvarell... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kezdi-Kovacs-Laszlo-1864-1942-Nagybecskereki-temeto-1890-Akvarell-ceruza-papir-kartono~II2620131
2620131
10253
420
13000
Rufpreis:
13 000 HUF 35,14 EUR , 38,24 USD
Beschreibung: Kézdi Kovács László (1864-1942): Nagybecskereki temető, 1890. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelezve balra lent. 31×24 cm
: ekb