Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Női portré. Olaj, karton. Jelezve bal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kezdi-Kovacs-Elemer-1898-1976-Noi-portre-Olaj-karton-Jelezve-balra-lent-Kisse-serult~II2604495
2604495
10252
420
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Női portré. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Kissé sérült. 49,5×36 cm.
: karap_norbert