Dinnyés Ferenc (1886-1958): Napfényes erdőrészlet. Olaj, vászon, karto... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dinnyes-Ferenc-1886-1958-Napfenyes-erdoreszlet-Olaj-vaszon-kartonon-Jelezve-jobbra-lent~II2660239
2660239
10102
420
50000
Beschreibung: Dinnyés Ferenc (1886-1958): Napfényes erdőrészlet. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 33x49 cm
: pk