Deák Ébner Lajos (1850-1934): Női fejtanulmány. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Lap széle sérült. 30x20,5 cm