Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Felhők, 1983. Olaj, karton, jelezve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Felhok-1983-Olaj-karton-jelezve-jobbra-lent-Hatoldalan-~II2589189
2589189
10086
420
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Felhők, 1983. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 54x54 cm
: karap_norbert