Cseh László (1914-1991): Dombok. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Cseh-Laszlo-1914-1991-Dombok-Olaj-farost-jelzett-Kisse-kopott-keretben-34x37-cm~II2662643
2662643
10085
420
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Cseh László (1914-1991): Dombok. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott keretben, 34x37 cm
: karap_norbert