17090.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
600 HUF
1,62 EUR, 1,76 USD
Jolsvay Alajos - Steinmann Henrik - Szily Ernő: A magyar állatvilág szótára. Bp., 1977, Natura. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóval,