17082.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
19
Dr. Bernhard Sigmund Schultze: Lehrbuch der Hebammenkunst. Leizpig, 1889, Wilhelm Engelmann, XXIV+380 p. Kilencedik kiadás. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopottas, sérült borítóval, a szennylapok sérültek. "Budapesti M. Kir. Bába-képző" bélyegzővel.